wersja polska
  Basic
  Ultimate
  Strefa Klienta

 

 

 

 

 

 

 

 

 Net4u - Net for you
Net4u – „Net for you” – Internet dla Ciebie to nowa platforma usług MakoLab – nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi internetowe zarówno na polskim jak i światowym rynku.
W ramach Net4u MakoLab oferuje profesjonalną obsługę związaną z szerokim zastosowaniem Internetu w codziennej działalności przedsiębiorstw i instytucji. Swoim klientom MakoLab proponuje usługi hostingowe, hotelingowe, kolokacyjne, utrzymywanie kont poczty elektronicznej i szeroko rozumiane rozwiązania webowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wysoka wiedza techniczna administratorów i programistów pozwala na kompleksowe realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów, a wnikliwa analiza potrzeb i indywidualne podejście do każdego Klienta pomaga w dokonaniu trafnego wyboru satysfakcjonującego Państwa rozwiązania.

 Hosting

W ramach oferowanych usług hostingowych Net4u, MakoLab na własnych serwerach utrzymuje serwisy internetowe oraz konta poczty elektronicznej. Usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy - od utrzymania małych witryn i kilku kont do bardzo rozbudowanych serwisów z dużą ilością kont pocztowych.

Platforma hostingowa Net4u umieszczona jest na wysoce wydajnych wieloprocesorowych serwerach HP wyposażonych w systemy dyskowe RAID, które zapewniają użytkownikom kont poczty elektronicznej ich wygodne i bezpieczne funkcjonowanie. Zapewniamy hostingi serwisów stworzonych za pomocą rozwiązań typu Open Source (np. PHP) jak i rozwiązań wywodzących się z technologii Microsoft: ASP/ASP.NET. Dla rozwiązań wymagających MS SQL serwer oferujemy hosting baz danych na specjalizowanym wysoko wydajnym serwerze wyposażonym w MS SQL 2005.

 Hoteling

Ideą hotelingu jest umieszczenie urządzeń Twojej firmy w profesjonalnej serwerowni i przeniesienie na Net4u odpowiedzialności za utrzymanie zaplecza technicznego. Gwarantujemy nieprzerwany dostęp do sieci publicznej dzięki dynamicznemu routingowi, który zapewnia wysoką niezawodność połączeń i automatyczne przekierowanie ruchu internetowego w razie awarii jednego z łączy.

Serwery Net4u znajdują się w Łódzkim Data Center firmy Makolab. Dzięki fizycznemu ulokowaniu serwerów w Polsce, MakoLab zapewnia wysoką jakość transmisji do polskich sieci szkieletowych sieci Internet - w ten sposób oferta, którą proponuje, jest szczególnie atrakcyjna dla polskich użytkowników.

Udostępniony dla Net4U przez MakoLab Data Center jest specjalnie wydzielonym, chronionym pomieszczeniem, wyposażonym w szafy teleinformatyczne, zasilanie awaryjne, system alarmowy, system kontroli dostępu, urządzenia monitorujące oraz klimatyzację.

Twoja firma nie musi wydawać pieniędzy na zakup kosztownego sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego, ani ponosić kosztów utrzymania i szkolenia zespołu własnych specjalistów od eksploatacji skomplikowanego oprogramowania i urządzeń – Net4u pozwoli na zmniejszenie Twoich nakładów inwestycyjnych i obniży koszty funkcjonowania infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa.

więcej o usłudze hotelingu w net4u ...

 
 
Design by MakoLab